Automaty zdarma a jejich vylepšení

Jeden z důvodů proč píšeme o vylepšení automatů bez nutnosti vkladu je ten, že vývojáři přichází s dodáváním lepších zážitků do samotných automatů. Tím myslíme především růst výroby a speciálních efektu pro hru v online casinu. Mrkněte na online casina pod textem:

Vysvětlení automatů nabízející otočky zdarma

Jde o to, že mnoho automatů  nabízí otočky bez odečítání vašich bodů. A to díky speciálním bonusům u specifického automatu. Spiny se vždy spouští díky odlišným symbolů: Wild nebo Scatter. V mnoha případech potřebujete těchto symbolů 3 a více.

Počet spinů zdarma, které vyhrajete, závisí na vaší sázce. Čím větší sázka, tím více spinů můžete vyhrát. Dokonce některé automaty přináší výhru 1000x tolik než normálně. Vždy záleží, jaký automat si vyberete. Pokud se vám povede spustit otočky zdarma, vaše peněženka vyhrává. Nic se neodečítá, ale právě naopak. Přibývá!

Vyhrání otoček zdarma

Výše jsme zmínili jak byste mohli nebo měli otočky zdarma vyhrát. V angličtině se můžete setkat s názvem "Trigger your free spins", což znamená "získat otočky zdarma". U většině automatu je to těžší vzhledem k RTP. Automaty s vysokým RTP získáváte otočký četněji než u automaty s nižším RTP.

Pokud se vám podaří otočky tedy získat. Můžete si u některého automat například vybrat počet spinů kolik budete chtít. Automat vám dá na výběr ze 3 odlišných čísel: 15 otoček s 2x větší výhrou, 9 otoček 3x a 6 otoček 5x. Na vás už bude, jaké otočky si vezmete. Větší výhra neboli multiple (hromadný násobek) udává o kolik vaše výhra bude větší. Čím větší, samozřejmě lepší!

Ještě větší výhra otoček zdarma

Některé casino hry dále nabízí ještě více otoček zdarma a to přímo ve hře free spinů. Stane se, že vyhrajete otočky zdarma, hrajete a náhle dostanete další otočky. V anglickém výrazu se můžete setkat s tzv. "Re-triggerables". Slovíčko znamená, že dostanete víc spinů než normálně! Takže vám přejeme hodně štěstí a hodně zábavi!